Пропонуємо комплекс професійних послуг зі зниження податкових ризиків

у сфері трансфертного ціноутворення

Послуги з трансфертного ціноутворення

  • Підготовка звіту про контрольовані операції

  • Підготовка документації з ТЦ

  • Підготовка обґрунтування для 30% коригувань (ст. 140.5 ПКУ)

  • Розробка майстер-файлу для групи компаній

  • Обґрунтування ділової мети в операціях з нерезидентами

  • Супровід податкових перевірок з ТЦ

  • Консультації з питань ТЦ

Що отримує наш клієнт:

Безкоштовна діагностика операцій компанії на предмет ризиків, пов'язаних з трансфертним ціноутворенням (контрольовані операції відповідно до ст. 39 та господарські операції відповідно до ст. 140.5 ПУ України).
Підтримка компанії щодо підготовленої документації протягом 7 років після закінчення звітного періоду (оновлення документації, відповіді на уточнюючи запитання контролюючих органів).
Підготовка повідомлення про участь в міжнародній групі компаній при замовленні документації (обов'язково з 2020 звітного року для всіх компаній, що надають звіти з ТЦ).
Завчасне виявлення ризиків донарахування податків. Реалізація можливостей для законного зниження податкового навантаження.

НАШІ ПРОЕКТИ

0 +

штатних експертів

0 +

галузей

0 +

рекомендаційних листів

0 +

років на ринку України

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩІ

Постійна комунікація з представниками АТ «Укрпошта» дозволила консультантам компанії знайти найоптимальніше рішення для виконання узгодженого проєкту та перевірити наявність ризиків  трансфертного ціноутворення. Зважаючи на позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо «Крестон Джі Сі Джі» як надійного та компетентного партнера у сфері послуг з трансфертного ціноутворення. 

УКРПОШТА

Результати співпраці дозволяють зробити висновок, що експерти Kreston GCG є справжніми професіоналами своєї справи. Ми задоволені результатом та готові розширити партнерство у майбутньому. Рекомендуємо Kreston GCG як надійного консультанта та досвідченого експерта з питань трансфертного ціноутворення.

ШРЕДЕР Україна

ТОВ «Фармастор» співпрацює з Kreston GCG з 2017 року і не має жодних сумнівів у високій кваліфікації та компетенції фахівців даної компанії. За період багаторічної співпраці ми впевнилися в добропорядності, об’єктивності та професіоналізмі співробітників Kreston GCG. Зважаючи на багаторічний позитивний досвід співпраці, ТОВ «Фармастор» впевнено рекомендує Kreston GCG як надійного, компетентного та висококваліфікованого партнера у галузі послуг з трансфертного ціноутворення.

ТОВ «ФАРМАСТОР»

На відзнаку заслуговує надзвичайно уважне ставлення фахівців до потреб клієнта, здатність швидко орієнтуватися та знаходити вирішення проблем, а також блискуче знання податкового законодавства. Внутрішня та зовнішня комунікація команди також заслуговує високої оцінки. Ми повністю задоволені якістю та темпами роботи Kreston GCG і рекомендуємо компанію для вирішення податкових питань та надання послуг з трансфертного ціноутворення.   

ФК «ДИНАМО КИЇВ»

Якість послуг, наданих нам командою  Kreston GCG відповідає високим очікуванням, які ми мали щодо роботи компанії авторитетної міжнародної мережі. Фахівці допомогли підібрати переконливе обґрунтування наших операцій за принципом «витягнутої руки» та ретельно підготували всю необхідну документацію, передбачену умовами договору. Команду експертів відрізняють глибока компетенція і розуміння специфічних особливостей банківського сектору. Ми задоволені співпрацею з Kreston GCG та впевнено рекомендує компанію всім, хто потребує допомоги в питаннях трансфертного ціноутворення.

АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ»

Фахівці Kreston GCG реалізували для нашої компанії послуги з трансферного ціноутворення. В ході роботи фахівці компанії надали рекомендації, які дозволили істотно поліпшити якість нашої документації з ТЦ. Оскільки співпраця з Kreston GCG повністю виправдала себе, ПП «Будпостач» впевнено рекомендує експертів цієї компанії для вирішення питань та консультацій з трансфертного ціноутворення.

ПП «БУДПОСТАЧ»

За час співпраці співробітники компанії зарекомендували себе як фахівці, які виконують свої зобов’язання на високому якісному рівні і строго у встановлені договором терміни. Відзначаємо ефективну роботу фахівців і оперативність виконання завдань, уважне ставлення до потреб клієнта та глибинні знання галузі.

STAR MEDIA

Ми задоволені співпрацею з Kreston GCG і рекомендуємо компанію як надійного ділового партнера. Команда здійснила якісну роботу та аналіз даних, акцентуючи увагу на основному правилі ТЦ – принципі «витягнутої руки». Уся інформація надавалась у встановлені договором терміни.

ROSHEN

У процесі роботи ми переконалися у високій кваліфікації співробітників Kreston GCG. Фахівці швидко реагували на питання, що виникали у нас протягом реалізації проекту. Компанія має значний досвід не тільки у сфері трансфертного ціноутворення, але й в оподаткуванні сільськогосподарських підприємств в Україні.

MAЇSADOUR SEMENCES

Надані Kreston GCG послуги дозволили нам виконати свої зобов’язання в рамках ст. 39 і ст. 140.5 Податкового кодексу України. Наш досвід співпраці був позитивним, тож ми впевнено рекомендуємо Kreston GCG як компетентного експерта у сфері трансфертного ціноутворення.

ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ»

Коротке спілкування з нами дозволить:

• познайомитися і затвердити вигідну ціну

• врахувати індивідуальні побажання

• переконатися в наших перевагах

+38 044 344 91 07

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА –
ЗАПОРУКА УСПІХУ

Андрій Домрачов

керуючий партнер

Андрій Попов

партнер

Олександр Кузнєцов

директор з ТЦУ

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ
заповніть форму нижче для зв’язку з нами