Kreston GCG представляє одну з найкращих аудиторських практик в Україні

Наші аудиторські підходи відрізняються досконалістю — ніщо не залишається поза увагою

 • Обов’язковий аудит
 • Ініціативний аудит
 • Перехід на МСФЗ
 • Внутрішній аудит

Обов’язковий аудит фінансової звітності

 • Аудит підприємств, що становлять

  суспільний інтерес за МСФЗ (IFRS)

 • Аудит середніх підприємств

  за НПсБО

 • Аудит банків

  та фінансових організацій

Ініціативний аудит фінансової звітності

 • Аудит для залучення інвестицій

 • Аудит за вимогою банків та кредиторів (EBRD, IFC та ін.)

 • Аудит для розслідування шахрайства (Forensic)

Перехід на МСФЗ

 • Трансформація фінансової звітності з НПсБО на МСФЗ (IFRS)

 • Написання облікової політики

  за МСФЗ (IFRS)

 • Підготовка фінансової звітності на основі таксономії (iXBRL)

Внутрішній аудит

 • Аутсорсінг та ко-сорсінг внутрішнього аудиту

 • Аудит ризиків, вдосконалення внутрішніх контролей

Що отримує наш клієнт:

Альтернативу компанії Великої Четвірки без компромісів в якості результатів аудиту та комунікації.
Підвищення довіри до бізнесу з боку кредиторів, інвесторів, партнерів та інших зацікавлених сторін.
Зростання ефективності внутрішнього контролю, мінімізація ризиків шахрайства.
Виявлення прихованих резервів компанії, реалізація можливостей для законного зниження податкового навантаження.
Зниження ризиків претензій з боку податкових органів та інших регуляторів.

НАШІ ПРОЕКТИ

0 +

штатних експертів

0 +

галузей

0 +

рекомендаційних листів

0 +

років на ринку України

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩІ

Під час роботи над нашим проєктом команда Kreston GCG підтвердила глибоке розуміння аспектів МСФЗ та високий якісний рівень послуг, який є очікуваним від компанії міжнародної аудиторської мережі. Всі процедури були виконані своєчасно, без затримок та ускладнень. Впевнено рекомендуємо компанію Kreston GCG як надійного партнера з аудиторських та консалтингових послуг.

BRITISH AMERICAN TOBACCO УКРАЇНА

Аудитори Kreston GCG проявили себе як професіонали своєї справи — досконально вивчили звітність підприємства, знайшли підхід до кожного співробітника, оперативно реагували на наші запитання, дотримувалися всіх договірних умов. Work.ua рекомендує компанію Kreston GCG для надання високоякісних аудиторських послуг.

WORK.UA

Під час роботи фахівці засвідчили високий рівень обізнаності у тонкощах банківської справи. Всі процедури були виконані вчасно та ретельно, відповідно положенням договору. Ми не маємо зауважень до команди, повністю задоволені роботою аудиторів і впевнено рекомендуємо Kreston GCG як висококваліфікованого і надійного партнера з питань аудиту у банківській сфері.

АКБ КОНКОРД

Команда Kreston GCG здійснила аудит фінансової звітності, яка складалася для однієї з гуманітарних програм «Червоного Хреста» в Україні. За час співпраці ми переконалися, що фахівці компанії мають глибоке розуміння специфіки обліку у неприбуткових організаціях та знають вимоги до належного оформлення результатів роботи, які висувають донори. Можемо стверджувати, що Kreston GCG — кваліфікований партнер, який виправдовує звання міжнародного аудитора.

ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

З огляду на успішний досвід співпраці АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» може рекомендувати компанію Kreston GCG в якості експерта-аудитора в банківській сфері, зокрема, в фінансовій реструктуризації.

АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

За підсумками роботи з компанією Kreston GСG відзначаємо високий рівень підготовки, практичний досвід і професіоналізм співробітників компанії. Фахівці в повній мірі продемонстрували володіння специфікою бухгалтерського і податкового обліку великих промислових підприємств.

ТОВ «ЛЮСТДОРФ»

Під час співпраці ми мали можливість переконатися, що фахівці Kreston GCG володіють сучасними інструментами та методиками для надання аудиторських послуг на високому рівні. На відзнаку заслуговує здатність команди оперативно працювати з великими обсягами даних, ретельно обробляти інформацію та при цьому дотримуватись термінів, встановлених договором. Оскільки всі договірні зобов’язання були виконані у повному обсязі, ВАТ «Кіровоградгаз» не має нарікань на роботу фахівців і рекомендує компанію Kreston GCG як компетентного і надійного підрядника з аудиторських послуг.

ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»

Керівництво компаній Join UP! та SkyUp не має нарікань на роботу експертів та повністю задоволена якістю наданих послуг. Вся документація, підготовлена на високому професійному рівні, була представлена нам вчасно та у повному обсязі. Фахівці швидко реагували на всі питання, підтримували комунікацію, ретельно опрацьовували кожний етап проекту. Варто відзначити вміння команди якісно та швидко працювати з великими об’ємами інформації.

Join UP!

Протягом співпраці представники компанії Kreston GCG підтвердили свою компетенцію й  зарекомендували себе як висококваліфіковані та надійні партнери з аудиту. Фахівці виконали свої зобов’язання у повному обсязі та у терміни, встановлені договором. На всі питання, що виникали у нас під час проведення процедури аудиту, команда швидко надавала розгорнуті відповіді. Оскільки наш досвід співпраці з Kreston GCG ми вважаємо позитивним, ГО «Громадське Телебачення» впевнено рекомендує Kreston GCG всім, хто потребує аудиторських та бухгалтерських послуг.

ГО «ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ»

Фахівці виконали свої зобов’язання у повному обсязі та надали результати робіт у терміни, окреслені договором. Якість послуг, наданих компанією Kreston GCG, повністю відповідає нашим високим очікуванням та рівню представника міжнародної аудиторської мережі. На відзнаку заслуговує відмінно налагоджена комунікація, завдяки чому наше керівництво завжди оперативно отримувало відповіді на свої запити щодо прогресу виконання задач.  Оскільки ТОВ «Автомагістраль-Південь» на власному досвіді переконалося у перевагах співпраці з  Kreston GCG, ми впевнено рекомендуємо компанію усім, хто потребує аудиторських і бухгалтерських послуг.

ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ»

Співробітники Kreston GCG зарекомендували себе як висококваліфіковані фахівці, які мають глибинні знання та вагомий досвід у галузі аудиту та МСФЗ. Команда дотримувалась умов договору, надаючи всю інформацію та документацію в чітко встановлені терміни, і виконала усі взяті на себе зобов’язання у повному обсязі. Приємно вразив високий рівень розуміння специфіки та особливостей галузі, в якій провадить діяльність наша компанія. Ми вдячні за плідну співпрацю та готові до нових спільних проектів у майбутньому. Впевнено рекомендуємо Kreston GCG всім, хто шукає надійного провайдера аудиторських послуг.

INNOVECS LLC

Роботою фахівців ТОВ «Крестон Джі Сі Джі Аудит» ми повністю задоволені. Фахівці демонструють високий професіоналізм на всіх етапах роботи, ретельно та швидко аналізуючи великі обсяги документації. На відзнаку заслуговує відмінно налагоджена зовнішня та внутрішня комунікація команди. Зважаючи на позитивний досвід співпраці з експертною командою ТОВ «Крестон Джі Сі Джі Аудит», ПрАТ «УКПОСТАЧ» рекомендує компанію як досвідченого і надійного провайдера бухгалтерських та аудиторських послуг.

ПрАТ «УКПОСТАЧ»

Під час роботи над проектом фахівці підтвердили глибоку компетенцію в питаннях внутрішнього аудиту і володіння провідними інструментами оцінки. За результатами роботи фахівці надали консультації щодо удосконалення системи корпоративного управління і впровадження ефективних практик. Зважаючи на позитивний досвід співпраці, ПАТ «Банк Восток» впевнено рекомендує Kreston GCG як надійного ділового партнера, який суворо дотримується договірних умов та надає послуги на високому професійному рівні.

ПАТ «БАНК ВОСТОК»

Результатом співпраці повністю задоволені. Аудитори дотримувались термінів, зазначених договором, оперативно реагували на питання керівництва та надавали зрозумілі роз’яснення. Під час роботи фахівці демонстрували бездоганно налагоджену комунікацію та високій рівень професійних знань. ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» рекомендує Kreston GCG як компетентного та надійного партнера в галузі аудиту.

ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»

В ході роботи фахівці зарекомендували себе як професіонали, які не допускають зриву термінів і ретельно вивчають звітність, з якою працюють. Всі зобов’язання, зазначені договором, компанія виконала у повному обсязі. На відзнаку заслуговує відмінно налагоджена як внутрішня комунікація між командою, так і зовнішня – з клієнтом. Фахівці продемонстрували глибокі знання в питаннях НПсБО та розуміння галузі, в якій провадить діяльність наше підприємство. Зважаючи на позитивний досвід співпраці, ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» впевнено рекомендує компанію Kreston GCG як надійного провайдера аудиторських та бухгалтерських послуг.

ТОВ «ШЛЮМБЕРЖЕ СЕРВІСЕЗ УКРАЇНА»

З поставленим завданням експерти впоралися вчасно, при цьому продемонструвавши високий рівень професіоналізму. Банк, для якого проводили аудит, прийняв роботу. У «Агрістар» немає зауважень до фахівців, залучених для реалізації проекту. Хочемо відзначити впевнену компетенцію команди і глибокі знання в специфіці аграрної галузі. «Агрістар» задоволена співпрацею і рекомендує «Крестон Джі Сі Джі» як експерта в області аудиту та МСФЗ.

ТОВ «АГРИСТАР»

Коротке спілкування з нами дозволить:

• познайомитися і затвердити вигідну ціну

• врахувати індивідуальні побажання

• переконатися в наших перевагах

+38 044 344 91 07

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА –
ЗАПОРУКА УСПІХУ

Андрій Домрачов

керуючий партнер

Андрій Попов

партнер

Владислав Деменко

партнер з аудиту

Сергій Голуб

директор з аудиту, ACCA

Юлій Щукін

директор з аудиту, ACCA

Олексій Корецький

директор з аудиту, ACCA

ДОВІРТЕ СВІЙ ПРОЕКТ ПРОФЕСІОНАЛАМ
заповніть форму нижче для зв’язку з нами